התחברות לאתר
שלום אורח,
אנא הכנס את פרטיך:
אימייל  נא להזין את כתבות האימייל שלך על מנת להיזדהות למערכת
סיסמא  נא להזין את הסיסמא שלך על מנת להזדהות במערכת
לקוח חדש |  שכחתי סיסמא
יד 1

גרין קארד – איך להוציא?

כולם רוצים להצליח בחיים, אז כשהמשכורת לא תמיד מספיקה והחיים לא מתקדמים למקום הראוי עולים כל מיני רעיונות כמו לנסות ולהצליח גם בארצות הברית. אז כאשר עולה הרעיון הזה והרצון לממש את החלום האמריקאי בלתי נמנע חשוב לעשות את זה נכון ובעיקר על פי כל הכללים של תושבות הקבע האמריקאית קרי – גרין קארד והשגתו. אז מה זה גרין קארד ואיך זה יכול לסייע לכם לחיות ולעבוד ללא חשש בארצות הברית? כל המידע במאמר שלפניכם.

הקשר בין גרין קארד לבין עלייה ברמת החיים שיפור ברמת החיים

מחקרים מעידים כי יותר ויותר אנשים שהשיגו את תושבות הקבע מרווחים הרבה יותר ומקיימים אורח חיים אחר לגמרי ממה שהיו מורגלים אליו במדינת ישראל. נכון להיום שהכול הפך כל כך יקר מסתמן כי ארצות הברית הייתה ותישאר מדינת ההזדמנויות הבלתי נגמרות וכאן נכנס לתמונה גם אישור הגרין קארד. אם כן, גרין קארד זו למעשה תעודת זהות לכל דבר וכשמה כן היא, תעודה מזהה ירוקה המצויה על גופו של כל תושב. אז יש אנשים שרוצים לעבוד בארצות הברית אבל יש גם כאלה שרוצים להקים משפחה וכאן בדיוק נכנסים גם סוגי האשרות כאשר המשותף לכולם הינו תושבות הקבע המוענקת לאדם.

האם גרין קארד ואזרחות זה אותו הדבר?

אשרת גרין קארד יכולה לשנות את חיי האדם לבלתי היכר, מאידך, חשוב לציין כי אזרחות ותושבות קבע הינם דברים שונים לגמרי. לצורך העניין, אדם שיש לו גרין קארד ייחשב תושב קבע ואם ירצה להפוך אזרח יצטרך להמתין חמש שנים ואז להגיש בקשת אזרחות לרבות עמידה בראיון, מבחנים וכל השאר. כמו כן אדם המחזיק גרין קארד יכול לעזוב את ארצות הברית לביקור מחוץ למדינה של עד חצי שנה בעוד אזרח יכול לעזוב את המדינה ללא הגבלה ולשוב אליה ללא תנאים או התניות. יש בידיכם גרין קארד ואתם רוצים לעזוב ליותר משנה? אולי כדאי שתסדירו את הדברים מראש.

איך מבקשים גרין קארד מבוסס תעסוקה?

גרין קארד על בסיס תעסוקה יתבקש על ידי המעסיק שצריך לדרוש את העובד ובו זמנית להוכיח כי המקצוע אכן נדרש. B1H הינה אשרה הנדרשת ביותר (ראה מגוון של אשרות עבודה נוספות) והיא מושתתת על תנאים כמו תואר ראשון שנלמד במוסד המוכר בארצות הברית. כמו כן סוג האשרה מתאימה לבעלי מקצוע מתחום ההנדסה, התכנות, המדע  או אפילו מטעם המדינה ובמטרה לפתח את המשק האמריקאי. למען הספר ספק, אשרה זו לצורך העניין מעניקה מכסה של עד 65000 אשרות בשנה וזאת בהתחשב בביקושה הגדול. כמו בכל דבר, גם כאן חשוב להזין את הטפסים הנכונים וכן להתנהל נכון שאחרת אתם עלולים להקטין את סיכויים לקבל את אשרת העבודה.