התחברות לאתר
שלום אורח,
אנא הכנס את פרטיך:
אימייל  נא להזין את כתבות האימייל שלך על מנת להיזדהות למערכת
סיסמא  נא להזין את הסיסמא שלך על מנת להזדהות במערכת
לקוח חדש |  שכחתי סיסמא
יד 1

מתקני מתנפחים, המקום המושלם לילדים

מגרשי משחקים מקורים עם מתקני מתנפחים הופכים יותר ויותר לאתרים המועדפים לבילוי כייפי עם הילדים בשעות הפנאי. לרוב, אזורי משחק אלה מיועדים לילדים צעירים, מגיל 12 ומטה, אבל חלקם מתמקדים יותר בילדים מתחת לגיל עשר. כל המתקנים הללו מחייבים, ברוב המקרים, את ההורה או המבוגר המלווה להישאר בקרבת הילדים ולהשגיחם.

צחוק, ריצה, קפיצה, טיפוס, התנדנדות, החלקה – כשאתם חושבים על מקום מהנה שבו הילדים יכולים להשתעשע ולשחק בסביבה שמחה וחסרת דאגות, אתם בטח מדמיינים לעצמכם מגרש משחקים מקורה המציע מגוון של משחקים ומתנפחים, לילדים בכל גיל. המשחק הוא אלמנט חשוב מאוד בהתפתחותם של ילדים. לא תמיד צריך לראות במשחק איזו פעילות מטופשת שלא שייכת ללימודים, או פעילות שולית. מחקרים מראים שמשחק חופשי במרחב פתוח, בחוץ או בפנים, מעניק לילדים יתרונות יקרי ערך רבים, כולל פיתוח מיומנויות פיזיות, רגשיות, חברתיות וקוגניטיביות.

מדוע מתחם מתנפחים הוא פתרון אידיאלי לבילוי עם הילדים?

1. הילדים יכולים לרוץ, לטפס, להחליק או לקפץ על המתנפחים בכול ימות השנה ובכול מזג אוויר.

2. מתקני המשחקים מאפשרים לכם לערוך כאן מסיבת ימי הולדת לילד או לילדה.

3. שטח ענק עם מתנפחים ומתקני שעשועים מציע לילדים אפשרויות אדירות להוצאת אנרגיה, להתנסות בחוויות הדורשות להתגבר על פחדים ולהפגין אומץ, ובכלל לטעום את טעמן של חוויות פיזיות חדשות שלא היו מנת חלקם עד כה.

4. מתקן שעשועים הוא הזדמנות לילדים להתאמן ולעסוק בספורט תוך כדי המשחק.

5. מתקן שעשועים מגוון מעודד את הילדים לערוך משחקים דמיוניים. חלל, אשר מכיל מתקנים מתנפחים, פינת משחקים וצעצועים או מתקני נדנדות, יכול לשמש כר משחקים נרחב שבו הילד יפעיל את הדמיון שלו.

6. המרחב הפתוח והמוגן מאפשר לכם, ההורים, ליהנות מצפייה בילדים, מבלי לדאוג שמא יקרה להם משהו רע. מה עוד, שכניסת ההורים למתחם השעשועים היא בדרך כלל חינם.

7. מתחמי מתנפחים, המציע גם טרמפולינות, מגרש למשחקי כדור או קיר טיפוס, יכולים להעסיק את הילדים שלכם לאורך זמן רב. אף אחד לא יבוא להתלונן בפניכם: ״משעמם לי...״.

8. בדרך כלל, המתקנים מופרדים לפי גילים, כך שתוכלו לסמוך על כך שהפעוט שלכם יהיה מוגן במגרש המשחקים והמתנפחים, המותאם במיוחד לילדים בני גילו, בני שנתיים ומטה.

כיף, כושר ובריאות לילדים!

אם תשאלו את הילד, למה הוא רץ, קופץ, מטפס או מתנדנד – הוא בוודאי יענה לכם: ״כי זה כייף״. אבל מחקרים מראים שהמשחק במרחב הפתוח הוא הרבה יותר מסתם כיף. הוא הכרחי לשמירה על כושר ועל בריאות הילדים. כאשר הילדים משחקים, הם מפעילים רפלקסים, לומדים לשלוט בתנועה, מפתחים מיומנויות מוטוריות (עדינות וגסות), המגבירות את הגמישות ואת כישורי איזון הגוף. המשחקים גם מחזקים את השרירים, משפרים את צפיפות העצם ואת תפקודי הלב והריאה ומונעים בעיות בריאותיות עתידיות.