התחברות לאתר
שלום אורח,
אנא הכנס את פרטיך:
אימייל  נא להזין את כתבות האימייל שלך על מנת להיזדהות למערכת
סיסמא  נא להזין את הסיסמא שלך על מנת להזדהות במערכת
לקוח חדש |  שכחתי סיסמא
יד 1

אנשי המקצוע הדרושים לתחזוקת הרכב

אם אתם מחפשים אחר רכב מסחרי, משפחתי או פרטי - אתם בוודאי רוצים לעשות את כול הבירורים על מנת למצוא את המכונית המתאימה ביותר, עבור הצרכים שלכם. בבחירת מכונית חדשה או יד שנייה: ישנם לא מעט פרמטרים שמנחים את הרוכש. החל מפרמטרים של חסכון, יוקרה, נוחות, חנייה, ושאר מרכיבים אשר הופכים את ההחלטה כמו גם את הבחירה - לבטוחה יותר.

אם בעבר מי שהיה מחפש מכונית פרטית, משפחתית או מסחרית: היה פונה לסוכנויות רכב או מחפש אחר רכבים עליהם שלט "למכירה". היום, באמצעות לוחות רכבים, פרסום מחירונים, פרסומות של מותגי מכוניות מובילים, ואפילו דרך חיפוש ברשתות החברתיות - אפשר למצוא מכונית בהתאמה מושלמת.

אנשי מקצוע שכדאי לאתר, בעת טיפולים שנתיים ותיקונים שוטפים

כאשר אתם רוכשים רכב פרטי, או בזמן שאתם רוצים לתחזק רכב קיים: ישנם מספר אנשי מקצוע שחשוב שיהיו לצידכם, כמו מוסכניקים מיומנים ומהימנים שיבצעו בדיקה למכונית שאתם רוצים לקנות. כמו גם אנשי מקצוע שיוכלו להמליץ לכם על סוכנות רכבים טובה,  חברות מקצועיות המציעות החלפת מצברים לרכב בזמני חירום או בעת תיקון והחלפת מצבר. כמו גם שאר מומחים שיכולים להעניק טיפולים הדרושים למכוניות יד שנייה, או כאלה שמתאימים לרכבים חדשים.

בזמן בחירת מכונית שתתאים לצרכים שלכם, ישנם מספר דברים שיש לשים אליהם לב:

מלבד אנשי המקצוע הדרושים בזמן טיפול במכונית קיימת, חשוב כי בזמן שאתם מחפשים אחר מכונית חדשה, שימו לב למספר פרמטרים והם:

חסכון בהוצאות

וודאו כי המכונית תהיה חסכנית בדלק- מה שקורה ברכבים שמציעים מנוע חזק אך קטן יותר. מנועים קטנים לא יצריכו כמויות בנזין גדולות.

בחינת הנוחות

וודאו כי המכונית תהיה נוחה ומתאימה לצרכים שלכם. בכך למשל, מי שירצה רכב משפחתי כדאי שיבחר ואן גדול המתאים לנסיעה עם ילדים. רווקים המחפשים מכונית שתתאים לחיים בעיר גדולה, כדאי שיבחרו בדגמי מיני. בכך אפשר יהיה להתנהל נכון עם המכונית.

בחינת הטיפולים הדרושים

כדאי למצוא דגמים שלא מצריכים טיפולים יקרים. כך שניתן יהיה לבצע מגוון טיפולים כמו 10,000 15,000 וטיפול בתקלות כמו החלפת מצברים לרכב, שטיפת מנוע, החלפת גלגלים וכדומה.

ביצוע השוואות מחירים

בצעו השוואת מחירים בין סוכנויות לבין פרסומים בלוחות יד שנייה, ותוכלו להבין מה המחיר הטוב ביותר שתוכלו לקבל. באמצעות לוחות רכבים אפשר לדעת האם כדאי לרכוש רכב יד שנייה או לקנות אחד חדש.

בדיקות מחירונים און ליין

בדקו את מחריוני הרכב באינטרנט ובדקו כמה עולה הדגם שאתם חושקים בו. לעיתים משתלם יותר לקנות מכונית מסוכנות או בליסינג, מאשר להתעסק עם רכבי יד שנייה שעלולים להיות לא תקינים או הרוסים. בכך תוכלו לבצע בחירה מושכלת ונכונה יותר.