התחברות לאתר
שלום אורח,
אנא הכנס את פרטיך:
אימייל  נא להזין את כתבות האימייל שלך על מנת להיזדהות למערכת
סיסמא  נא להזין את הסיסמא שלך על מנת להזדהות במערכת
לקוח חדש |  שכחתי סיסמא
יד 1

דרכי טיפול בדלילות השיער בגיל ה- 3

כאשר נשים מתבגרות אזי בגופן מתרחשות תופעות שונות הנובעות ישירות מהזדקנות מערכות שונות בו. כך, לגבי מערכות חיוניות, מערכת השלד, השרירים, העור, השיער וכדומה. חלק מהתופעות הן פנימיות ולא נגלות לעין, וחלק ניתן לראותן. הידלדלות שיער נמנות על האחרונות ושיער של אישה בגיל ה- 3 הינו דליל, דק, לעיתים, מדובלל, ולרוב, חסר חיוניות.

ניתן לטפל בשיער כזה בשיטות שונות. האחת היא לעשות שימוש בתכשירים שונים המוסיפים לו חיוניות ולחות. מדובר בשמפו לחפיפה, במסכות שיער, בסרומים, בקרמים עם לחות גבוהה ועוד. את התכשירים הללו ניתן לבחור על פי איכותם, רמת בטיחותם ויעילותם. יש צורך להשתמש בהם על בסיס קבוע על מנת לקבל מהם את האפקט הרצוי.

על תוספות השיער

שימוש בתכשירים אינו תורם לעיבוי השיער. הוא מסיבי ורצוף, ולעיתים, אינו מתאים לנשים בגיל השלישי. העיסוק האינטנסיבי מקשה עליהן והן מחפשות דרכים יעילות ויצירתיות יותר. אחת הטובות בהן היא על ידי תוספות שיער אותן מתאימים לכל אישה. ניתן למצוא מבחר של תוספות שיער. חלקן הן סינטטיות, אחרות הטובות ביותר, עשויות משיער טבעי הנגזז מנשים במזרח אסיה, מזרח אירופה ועוד.

את השיער הטבעי מחברים באמצעות חומרים מיוחדים אשר גורמים לכך שנקודות החיבור תהיינה חלקות ולא תורגשנה. עם תוספת שיער יש להתנהל כרגיל וללא כל שינוי באורח החיים. יחד עם זאת יש לטפל בו באמצעות תכשירים מומלצים.

תוספת שיער צעיר לאישה בגיל ה 3 עלולה להיות בעייתית מבחינת התדמית. נכון הוא, שכל אחת יכולה לבחור את השיער המתאים לה ולגילה. הדבר רצוי שכן שיער יכול לשנות את מראה הפנים מקצה לקצה ובעקבותיו את כל ההופעה. אבל, לא תמיד אישה מבוגרת תרצה שעל ראשה תהיה שפעת שיער צעירה.

הדבר, לטעמה לא יהיה מתאים וזה נתון שיש להתחשב בו. קיימות תוספות שיער אחרות סינטטיות שאותן מחברים, בין היתר, על ידי קליפסים. חיבור שיער כזה הוא איכותי פחות ומחזיק פחות זמן מעמד. יחד עם זה הוא טוב מאוד לקראת אירועים חשובים ובעיתות אחרות, ויכול מאוד להתאים מבחינת המרקם שלו לאישה מבוגרת.

אם לא תוספות שיער – מה עוד אפשר?

שיטה אחרת להתמודדות עם בעיה כאובה זאת היא על ידי חבישת פאה נוכרית. במקרה כזה, יש צורך לבחור פאה  מתאימה. קל מאוד לחבוש אותה ולהתאימה לראש וכל התהליך הינו מהיר ויעיל. כל אחת יכולה לעשות זאת בעצמה ללא עזרת הזולת. פתרון מורכב אפקטיבי אחר אך יקר הוא השתלת שיער באמצעות לייזר.

בשיטה זאת מסירים שכבת עור עבה מהקרקפת אשר בה יש זקיקים של שיער חי. את הזקיקים שותלים באזור המקריח ולאחר מספר טיפולים השיער מתחיל לצמוח שם בעצמו. כל אחת יכולה לבחור אחד מפתרונות אלו. חשוב לה לזכור, כי השיער הטבעי שלה פשוט מפסיק לצמוח ולכן, היא חייבת פתרונות חיצוניים מעין אלו.