התחברות לאתר
שלום אורח,
אנא הכנס את פרטיך:
אימייל  נא להזין את כתבות האימייל שלך על מנת להיזדהות למערכת
סיסמא  נא להזין את הסיסמא שלך על מנת להזדהות במערכת
לקוח חדש |  שכחתי סיסמא
יד 1

הלוואות לעסקים בערבות המדינה

  • זקוק להלוואה חדשה לעסק?
  • רוצה לקבל הלוואה בתנאים אטרקטיביים?
  • שמעת על הלוואות בערבות המדינה?

יותר ויותר ועסקים, בעיקר עסקים קטנים, מוצאים את עצמם זקוקים להלוואה מסיבות שונות ומגוונות. הלוואות לעסקים בערבות המדינה הן פתרון מצוין עבור אותם עסקים. גם אם מדובר בהלוואה לצורך שיקום עסק במשבר וגם אם אתה רוצה הלוואה כדי להגדיל את הפעילות העסקית - תוכל תמיד להגיש בקשה לקבלת הלוואות בערבות מדינה.

מהן הלוואות בערבות מדינה?

הלוואות לעסקים בערבות המדינה הן הלוואת שניתנות על ידי הבנקים השונים לכל מטרה. ניתן למלא שאלון המגיע דרך הקרן המסייעת ולראות אם אתה עומד בקריטריונים לקבל הלוואה מסוג זה. ההליך הוא לא מסובך אבל הוא עמוס בפרטים שונים שיש לדייק בהם ועל כן מומלץ להסתייע בכלכלן שמבין בתחום. כך לא תצטרך לחזור על שלבים בדרך לקבלת ההלוואה ותוכל לקבלה יחסית מהר.

הלוואות בערבות המדינה - לאילו עסקים מתאים השירות?

הלוואות לעסקים בערבות המדינה מגיעות בדרך כלל לעסקים קטנים ובינוניים, אבל בכל כלל יש יוצא מן הכלל, ויצא שגם חברה גדולה קיבלה הלוואה מסוג זה. המדינה שלוקחת אחריות על הלוואות אלו עובדת יחד עם הבנקים הגדולים, לכן אם נדחית על ידי המדינה בקבלת ההלוואה סביר להניח שגם הבנק לא ייתן לך הלוואה – המדינה והבנקים עובדים בשיתוף פעולה מלא ביניהם ואי אפשר לעבוד עליהם (וגם ממש לא כדאי לנסות).

פירוט המסלולים להלוואות בערבות מדינה

יש מספר מסלולים בקבלת הלוואות לעסקים בערבות מדינה:

  • מסלול לבעלי עסקים שנתקלו בקשיים כלכליים
  • מסלול לבעלי עסקים שרוצים להגדיל ולשפר את העסק שלהם
  • מסלול לעסקים קטנים בתחילת דרכם ויזמויות שונות
  • מסלול משולב המתאים לבעלי עסקים שצריכים לשלם חובות ובמקביל רוצים לשדרג את העסק שלהם
  • מסלול מהיר מיועדת לעסקים שהמחזור השנתי שלהם לא עולה על 3 מיליון שקלים

עכשיו כל שנותר לך לעשות הוא לזהות לאיזה מסלול אתה שייך, לקרוא ולחקור עליו מעט, ולהתחיל בתהליך קבלת ההלוואה ללא עיכובים מיותרים.

מדוע הלוואות מסווג זה משתלמות עבורך?

הלוואות לעסקים בערבות המדינה יכולות להשתלם עבורך בעיקר בגלל התנאים הנוחים וההוגנים שהן מציעות עבור כל מי שזכאי להלוואה מסוג זה. אם אינך מבין גדול בעניין הלוואות מסוג זה (ובאופן כללי), רצוי מאוד להיעזר בכלכלן מומחה מתחום זה שמכיר ויודע את כל הפרמטרים ללקיחת הלוואה לעסק שלך.

הכלכלן/יועץ יסייע לך בכל שאלה בנושא ובכל תהייה שתגיע וימנע ממך לעשות טעויות מיותרות. התנהלות לבד מול הבנקים וקרנות הסיוע היא מורכבת מאוד על כן רצוי לקבל סיוע וגם להגיע עם תוכנית עסקית שבניתם מראש (חשוב לציין כי אין כל חובה להיעזר בכלכלן זה רק עושה את הדרך פשוטה ומהירה יותר). לאחר שתסדירו את כל מה שצריך ותתחילו בתהליך יחד עם הסיוע הדרוש, אתם תוכלו להנות מההלוואה עצמה ומהתנאים שהנוחים שהיא מציעה.