התחברות לאתר
שלום אורח,
אנא הכנס את פרטיך:
אימייל  נא להזין את כתבות האימייל שלך על מנת להיזדהות למערכת
סיסמא  נא להזין את הסיסמא שלך על מנת להזדהות במערכת
לקוח חדש |  שכחתי סיסמא
יד 1

טכנאי מכונות כביסה ברמת השרון

רמת השרון ממוקמת בגוש דן וגרה בה אוכלוסיה רבה הצורכת שירותים שונים, ובין היתר, שירותי טכנאים למכשירי חשמל כולל מכונות כביסה. מכונת הכביסה הביתית היא אחת מהמכשירים שנעשה בהם שימוש חשוב. בבית שגרה בו משפחה ממוצעת של הורים ושלושה ילדים יש כמויות גדולות של  בגדים מלוכלכים אותם צריך לכבס. העניין הוא, שיש צורך לכבס, גם מפות שולחן מוכתמות לאחר סעודת השבת, מגבות הנמצאות בשימוש בבית, ואחרות אותן לוקחים לפעילויות שמחוצה לו דוגמת: חדרי כושר, בריכה וים, טיולים ועוד. מכונות כביסה רבות בנויות לכיבוס תיקי בד ומוצרי טקסטיל אחרים. כך שמכונת כביסה פועלת לאורך שעות רבות במשך החודש ועלולה להתקלקל. טכנאי מכונות כביסה ברמת השרון והסביבה מתמחה בתיקונה.

סיבות להיווצרות תקלות במכונה

התקלות עלולות להיווצר בגלל סיבות שונות. אחת הנפוצות היא דווקא בחיבור למערכת המים. לעיתים, מדובר על צינור סתום או ברז סגור. במקצת מהמקרים ניתן לפתור תקלה זאת באופן עצמאי עם או בלי הדרכה טלפונית של הטכנאי אליו מתקשרים לעזרה. בעיה אחרת היא ניקוז לקוי היוצר שלוליות מים סביב ומתחת למכונה, וכאן הסיבות יכולות להיות סדקים בצינור או צינור המונח בגובה לא נכון וללא שיפוע מתאים. תקלות אחרות הן בלוחות הבקרה. לעיתים, לוח הבקרה הוא מכני וכולל כפתורים ולחצנים, ולעיתים, מדובר על לוח בקרה דיגיטלי. במקרה הראשון ניתן לתקן כפתור שיצא ולהחזירו למקום וכדומה. במקרה השני, אין מנוס ויש צורך להחליף את כרטיס הפיקוד הדיגיטלי.

תקלה אחרת היא תרמוסטט שאיננו תקין. תפקידו הוא לווסת את כמות החום ובכך הוא חוסך אנרגיה. כאשר הוא מקולקל המים לא יתחממו כהלכה ויש להחליפו. גם הטיימר עלול להתקלקל ואז לוחות הזמנים של כל תוכניות הכביסה משתבשות. גם כאן יש להחליף לחדש. תקלות מכאניות הן תקלות בצירים, במנגנוני סגירה ודלתות, אטמי דלת שחוקים שאינם אוטמים כהלכה, בסגר קפיצי המצמיד את שרוול הגומי לדוד, ברצועת הנעה מנותקת או פגומה, בתוף המסתובב או במנוע שלו ועוד. כל התקלות הללו, ואחרות נוספות, עלולות להיגרם מבלאי. מחבלות ותאונות, מתפעול שאיננו נכון, מגופים זרים דוגמת מטבעות הנמצאות בכיסי המכנסיים ואינן מפונות טרם הכנסתם למכונת הכביסה ועוד.

טכנאי המתמחה בטיפול במכונות כביסה

טכנאי מכונות כביסה מתמחה בתיקונים של דגמים שונים המוצרים על ידי יצרנים שונים. הוא יגיע לכל לקוח במהירות האפשרית עקב קריאה דחופה או על פי לוח זמנים לקריאה מסודרת. ברשותו ניידת שירות מאובזרת הכוללת את כל סוגי כלי העבודה הנדרשים. במידה ויהיה צורך בהחלפת חלקים פגומים, הוא ישים חדשים תקניים המאושרים על ידי היצרנים. השירות כולל ייעוץ טלפוני אשר במהלכו יקבל מידע על מהות התקלה וינסה להדריך את הלקוח על האופן שבו הוא יכול לפעול עצמאית לתיקונה. במקרים מורכבים בהם הבעיה איננה נפתרת, הוא יגיע ויבצע את התיקון לשביעות רצונו המלאה של הלקוח.