התחברות לאתר
שלום אורח,
אנא הכנס את פרטיך:
אימייל  נא להזין את כתבות האימייל שלך על מנת להיזדהות למערכת
סיסמא  נא להזין את הסיסמא שלך על מנת להזדהות במערכת
לקוח חדש |  שכחתי סיסמא
יד 1

דברים שצריך לדעת כשרוכשים רכב

הנה הגיע השלב בו אתם מחליטים לשנות את חייכם ולקנות רכב. לאחר שעשיתם סקר שוק ובדקתם איזה רכב הכי מתאים לכם מבחינת מיקומכם על המפה, כמות הנוסעים הקבועה ברכב, אם בא לכם רכב קטן או גדול. יש כמה דברים שחשוב לקחת בחשבון כשקונים רכב.

טיפול אך ורק במוסך מוסמך

כמו שאתם הולכים אך ורק לרופא בעל תעודות, אחד כזה שעבר שנים של ניסיון לאחר שנים של לימודים פרקטיים ועיוניים כאחד. אתם תחפשו המלצות או תלכו לאותו אחד במשך שנים על גבי שנים ותביאו את הילדים שלכם אליו גם כן. אז למה שלא תעשו זאת גם עבור הרכב שלכם? זה שלוקח אתכם יום יום לעבודה וחזרה הביתה. כשאתם רוכשים רכב, בדקו איפה המוסך המוסמך שלו. בדרך כלל חלקי החילוף שלו יהיו זולים יותר ויכולה להיות לכם עסקה לא רעה על מוסך במעמד רכישת הרכב.

ביטוח זה דבר חובה ובטוח

עשו לעצמכם את הטובה הזו ולפני שאתם רוכשים רכב, עשו סקר שוק על איזו חברת ביטוח היא הטובה ביותר עבורכם. באם אין לכם עברות תנועה כלל, כל חברת ביטוח תשמח לתת לכם את המחיר האולטימטיבי עבורכם. קחו בחשבון שביטוח רכב הוא דבר שבחוק ואין אפשרות לא לעשות ביטוח. כמובן שתוכלו גם לעשות ביטוח מקיף אשר יגן על יתר הדברים שקשורים לרכב או לסביבת הרכב במקרה של תאונה, אך ביטוח רכב חובה כשמו כן הוא.

קילומטרז', טיפול עשרת אלפים

מי שלא מכיר את נושא טיפול הרכב והמכונאות, בוודאי שלא יבין מה חשיבות הטיפולים ומה חשיבות הקילומטרז' הסופר לנו את הקילומטרים ורץ לו על לוח המכוונים. שמו של הטיפול נקרא 'עשרת אלפים' כי בעבר הלא כה רחוק בעלי רכב נאלצו להכניס את רכבם לטיפול כל פעם שעברו את 10,000 הקילומטרים, כיום הטיפול שמר על שמו אך הוא למעשה טיפול תקופתי, לפי יצרנית הרכב.

הטיפול בא לבדוק שאין בעיה מכנית ברכב. הבלמים תקינים, דוושת הגז תקינה ועד להיגוי והגלגלים. הטיפול יכול לבאס לפעמים כיוון שבדרך כלל זו הוצאה לא מתוכננת אך בהתחשב שההוצאה הזו יכולה להציל חיים, עדיף לעשות זאת.

מכל הדלק, כמה קילומטרים הוא מכיל?

כולנו יודעים שמחירי הדלק יקרים ורצים לתדלק לפני שתים עשרה בלילה או אחרי שתים עשרה בלילה רק בשביל להפחית את העלות ולו בכמה שקלים בודדים. הדלק הוא מצרך יקר דיו ובעקבות זאת, כדי לחשוב על רכב החוסך בדלק כמה שיותר. במפרט הרכב, בדקו מה גודל מכל הדלק וכמה ליטרים נשרפים בעבור כמה קילומטרים. הדבר יקל עליכם משמעותית אם אתם אנשי הכביש המהיר ונוסעים נסיעות ארוכות.

לאחר שבדקתם את כל הפרטים שהבאנו לכם כאן ואתם בטוחים ומבינים מה לעשות,
כל שנותר לכם כרגע הוא לבחור את צבע הרכב וצבעי הריפוד - סעו לדרך!