התחברות לאתר
שלום אורח,
אנא הכנס את פרטיך:
אימייל  נא להזין את כתבות האימייל שלך על מנת להיזדהות למערכת
סיסמא  נא להזין את הסיסמא שלך על מנת להזדהות במערכת
לקוח חדש |  שכחתי סיסמא
יד 1

איך כרטיס ביקור דיגיטלי עוזר למיתוג העסק?

כל עסק חייב להשקיע בנושא המיתוג על מנת למצב עצמו ופעילותו בתודעת הלקוחות ועל מנת לבדל אותו ממתחרים. מיתוג נעשה בעיקר עבור עסקים המוכרים מוצרים ושירותים ויש צורך להשקיע בפיתוחו מחשבה רבה. מיתוג נועד לעצב את מלוא תדמית העסק. הוא כולל אלמנטים טכניים דוגמת ניירות מכתבים, כרטיסי ביקור, מעטפות ברושורים וניירת אחרת שעליה מוטבע לוגו העסק. בעידן האינטרנטי והדיגיטלי יש להוסיף לכל אלו גם, אתר ידידותי ומושקע השייך לעסק,  כרטיסים דיגיטאליים ואלמנטים מודרניים אחרים שמעבירים תוכן בצורה מקוונת ואחרת. כל אלו, ואחרים נוספים, מסייעים למנהל ובעל העסק למתג את העסק שלו על מנת למשוך כמה שיותר לקוחות פוטנציאליים שיתעניינו, יבצעו הזמנות ויתרמו למכירות.

יתרונות כרטיס הביקור הדיגיטלי

לכרטיס ביקור דיגיטלי יש משמעות רבה בכל המערך של העסק. נשאלת השאלה איך כרטיס ביקור דיגיטלי עוזר למיתוג העסק? התשובה היא שהוא מהווה עוד אלמנט חדשני בעל יתרונות שתורם את ייחודו למכלול הרחב. העובדה שלקוח יכול להיחשף בקלות לתוכן פעילותו, למידע חשוב על בעליו או על נושא תפקידים בו מסייעת למשיכת תשומת לב אליו. עסקים רבים משתמשים היום באינטרנט ובעזרים דיגיטאליים ויודעים להעריך ספקים ולקוחות שעובדים בשיטות דומות. התקשורת ביניהם עשויה להיות מהירה ומוצלחת והמידע המשותף הזורם יתרום רבות לקשרים שיניבו פעילות משותפת. כרטיס ביקור דיגיטלי הוא, איפה, מוצר המספק ערך מוסף לבעליו.

כרטיס ביקור דיגיטלי מספק שפע של אפשרויות. ניתן לשלוח ולפרסם אותו בכל הרשתות החברתיות הפופולאריות. שליחתו באמצעות הודעת SMS לקראת פגישה תהווה סוג של הכנת טובה ומועילה. ניתן להוסיף באמצעותו חומר רקע לקראת הפגישה דוגמת סרטונים ומידע אחר בהתאם לנסיבות ולצורך. הכרטיס יכול לשלוח גם תצוגת ניווט של מקום העסק ללקוח. יתרון אדיר של הכרטיס הוא בכך שרשימת האנשים אליהם נשלח חומר מאוחסנת וניתן לשלוף אותה בעתיד לצורך תזכורות, שיווק חוזר ועוד. החומר יכול להישמר גם אצל המקבל שיעשה בו שימוש בעיתות הרצויות לו. הוא יכול להעבירו הלאה למתעניינים, ובכך, לתרום לפרסום העסק. הכרטיס נשמר בטלפון בעליו לצד כל הקישורים האחרים לעסק והדבר תורם לנוחיות ויעילות.

כל עסק מתחרה באחרים הפועלים באותו תחום פעילותו. הוא חייב לפרסם עצמו כל העת ולמצוא את הנקודות אשר יבליטו אותו על מתחריו. באמצעות מיתוג הוא יכול ליצור לו לקוחות קבועים אשר יעדיפו את המוצר או השירות שלו גם כאשר הוא יהיה מעט יותר יקר מאחרים. במקרים רבים הם יחפשו מוצר שלו בחנויות שונות עד שימצאו מבוקשם. הדבר מביא לכך שנוצר לעסק קהל לקוחות קבוע עליו הוא מתבסס והדבר מספק ביטחון ושקט נפשי לבעליו ומנהליו. כרטיס ביקור דיגיטלי מסייע להשגת מצב זה ויכול להעצים את המגמה הזאת. מומלץ לקבל שירותים מחברה המתמחה בתחום, והיכולה לתרום למיתוג העסק בדרך זאת.