התחברות לאתר
שלום אורח,
אנא הכנס את פרטיך:
אימייל  נא להזין את כתבות האימייל שלך על מנת להיזדהות למערכת
סיסמא  נא להזין את הסיסמא שלך על מנת להזדהות במערכת
לקוח חדש |  שכחתי סיסמא
יד 1

כיצד ניתן להרחיק יונים לצמיתות?

היונה היא סמל הטוהר וההוד. אנחנו מתייחסים אל היונה כעוף שמימי ועילאי אך זאת – עד שהיונה מגיעה אלינו... אם היא קובעת את משכנה על גג הבית או חודרת אל ביתנו דרך החלון אנחנו מגלים את הצדדים הפחות יפים של היונה כאשר בשלב זה אנחנו רק מחפשים את הדרך להפטר ממנה. מה עושים ואל מי פונים כאשר היונים פוגעים בשגרת החיים שלנו ובאיכותם?

היונה היא עוף נאה ומרשים. אנחנו מוצאים את היונה כסמל השלום והטוהר אך כל זה עד שהיונה מגיעה אל הטריטוריה שלנו, מלכלכת את המרפסת, נוטלת מהאוכל שבבית ומותירה אחריה עקבות לגמרי לא סימפטיים. כל מי שסובל מהתופעה יודע לספר כי מדובר במכה שהיא בהחלט קשה לפתרון. לגמרי לא קל לשכנע את היונה שתלך ותמצא לעצמה מקום אחר. אז מה אפשר לעשות בכל זאת?

כל הדרכים להרחיק את היונה

כאשר מדובר בנושא של הרחקת יונים ישנם כמה וכמה שיטות אשר כבר נוסו כאשר חלקם הועילו וחלקם סייעו במעט אך עם הזמן היונה התגברה גם עליהם וחזרה שוב - ובגדול.

  • דיסקים או שקיות

מי אינו זוכר את הדיסקים התלויים על אדני החלונות ואשר סיפרו לכלום כי כאן היונים אינם רצויים? האם גם היונים הבינו את המסר? בתחילה אולי כן, אך מהר מאוד הם גילו כי הדיסקים אולי קצת מסנוורים אך יש דרך להתגבר עליהם.

  • דוקרנים

יש כאלה אשר החליטו 'להראות' ליונים שאין להם מה לחפש אצלם בבית. הם התקינו דוקרנים כדי שהיונים יחושו על בשרם עד כמה הם אינם רצויים. דוקרנים להרחקת יונים עובדים בצורה כזו שהיונה מנסה להתיישב עליהם, מרגישה דקירה לא נעימה ומתעופפת לה. נשאר לה זכרון לא נעים מהחוויה, דבר אשר גורם לה לא לשוב ולנסות בשנית להתיישב על הדוקרנים.

  • דחליל

יש כאלה הבוחרים להציב במקומות המועדים לפורענות – דחליל בדמות עורב או נשר שירתיע את היונים. אז גם כאן הסיפור חוזר על עצמו. היונה נבהלת מעט אך מהר מאוד היא עולה על התרמית וממשיכה שוב להופיע.

  • רשת נגד יונים

נדמה כי הפתרון הטכני והטוב ביותר זוהי הרשת נגד היונים. הרשת מהווה מחסום פיזי אשר אין ליונה כל דרך לעקוף. נדמה כי עדיין לא נמצאה שיטה טובה יותר מהרשת והיא אכן מעניקה את ההגנה המלאה מפני היונים.

  • חברה מקצועית להרחקת יונים

כאשר אנחנו מחפשים את הדרך או את השיטה להרחיק את היונים – עלינו לפנות אל חברה מקצועית אשר מכירה את כל השיטות והיא יודעת איך וכיצד להתמודד מול היונים. החברה שמכירה את היכולות של היונה ויודעת גם איך להתחכם מולה.

המלצות של לקוחות

מלבד המקצועיות של החברה כדאי תמיד לברר אצל לקוחות קודמים אשר נהנו משירותיה של החברה ולברר אצלה האם אכן התוצאות הוכיחו את עצמם והמקום נקי מיונים.