התחברות לאתר
שלום אורח,
אנא הכנס את פרטיך:
אימייל  נא להזין את כתבות האימייל שלך על מנת להיזדהות למערכת
סיסמא  נא להזין את הסיסמא שלך על מנת להזדהות במערכת
לקוח חדש |  שכחתי סיסמא
יד 1

הדפסה על בד קנבס

תמונות וציורים היו מאז ומתמיד פריטים שאוהבים לקשט באמצעותם חללים וחדרים במבנים פרטיים, ציבוריים ואחרים.  ניתן להדפיס ולצייר על סוגי חומרים ובדים שונים ואחד הפופולאריים ביותר הוא בד הקנבס. הוא אידיאלי להדפסה בזכות תכונותיו, ומשום כך, ניתן לראות תמונות רבות שמודפסות עליו. הבד הינו בד חזק הארוג בצורה גסה. נוהגים לצפות אותו בחומר מיוחד המונע מהצבע לחלחל את תוך הסיבים הנמצאים בו, ועקב כך הוא מאוד מתאים לשימושים אלו. הקנבס מוסיף נופך אומנותי לתמונה בגלל מרקם הבד. בתי דפוס מקצועיים ובעלי תשתית מתאימה שכוללת מכונות דפוס מודרניות מדפיסים תמונות על בדי קנבס למגוון רחב של לקוחות.

נושאי תמונות מגוונים

שימושים רבים יש לתמונות אלו וניתן לראותם במבואות של בתי מלון, מוסדות ציבוריים, מוזיאונים ועוד. אנשים פרטיים מעדיפים, במקרים רבים, לרכוש אותם לעצמם או לתת כאלו ליקיריהם. היתרון העצום הוא בכך שניתן לבחור תמונות שונות ממבחר קיים בקטלוגים או במקומות אחרים. תמונות טבע, תמונות של נופים עירוניים, כפריים ואחרים, תמונות מעולם סיפורי  האגדות שמתאימות לילדים, מעולם הספורט ולמעשה מכל תחום ונושא בעולם. ניתן, לחילופין, לבחור תמונה אישית מהאלבום ואותה להדפיס. אופציה זאת מועדפת, במקרים רבים, בעת אירועים מיוחדים, חתונות, ימי הולדת חשובים ועוד. בעידן הדיגיטלי קל מאוד לשלוף תמונות ממאגר פרטי או ציבורי, לשלוח אותם לבית הדפוס לצורך הדפסה.

בית דפוס מקצועי

בית דפוס מקצועי ערוך להדפסות מגוונות ובין עובדיו יש גם גרפיקאים המתמחים בעיצוב. ניתן להדפיס את התמונה הנבחרת כמות שהיא, וניתן להזמין הדפסות ועבודות אחרות ששזורים בהם אלמנטים, עיטורים ומלל חשוב. הגרפיקאים יכולים לעשות זאת בשיתוף עם מזמין העבודה. כיום, בעידן הטכנולוגי המודרני, בית דפוס מקצועי רוכש מדפסות בעלי יכולות הדפסה של 11 גוונים, הדבר מאפשר דיוק מקסימאלי לתמונת המקור ומוסיף מגוון אפשרויות בחירה למזמין. הוא עושה שימוש בדיו מיוחד אשר מאפשר יצירת מיליוני גוונים ודיוק מקסימאלי בהדפסה. צבעים איכותיים אלו יכולים להשתמר שנים ארוכות ללא דהייה בתוך מבנה ובתנאי פנים. ניתן להקנות להם עמידות נוספת עם ציפוי לכה. השירות  הנ"ל ניתן, לרוב, ללא תשלום נוסף.

הזמנה מסודרת

נוהל ההזמנה עבור פיתוח תמונה על קנבס פשוט מאוד ויכול להיעשות דרך אתר אינטרנט או באמצעות הטלפון. ניתן לבחור גדלים שונים ולשלוח את התמונות המבוקשות באמצעות מצלמה דיגיטאלית, מחשב, טאבלט או טלפון חכם. על מנת לקבל את התוצאה הטובה ביותר רצוי להגדיל תמונה שצולמה ונשמרה בפורמט ברזולוציה גבוהה. לאחר הדפסת התמונה היא תוצמד באמצעים מיוחדים למסגרת מתאימה שעשויה מעץ טבעי, לרוב, אורן שמתאים לצרכי קישוט. ניתן לקבל את המוצר המוגמר אישית או באמצעות שירותי דואר ושליחויות על פי לוח הזמנים שהוגדר מראש. תמונות קנבס נהדרות יהפכו כל חלל או חדר למעניין יותר. הענקתן הינה דרך מקובלת ואהובה למתן תשומת לב.