התחברות לאתר
שלום אורח,
אנא הכנס את פרטיך:
אימייל  נא להזין את כתבות האימייל שלך על מנת להיזדהות למערכת
סיסמא  נא להזין את הסיסמא שלך על מנת להזדהות במערכת
לקוח חדש |  שכחתי סיסמא
יד 1

מדוע כדאי לשכור שירותי חוקר פרטי?

הצורך בקבלת מידע על נושאים שונים הינו צורך בסיסי ומשרת כל אחד בדרכו  שלו. יש מידע רב שהינו גלוי והוא מתפרסם באמצעי תקשורת שונים. ישנם אנשים פרטיים, גופים מסחריים, מוסדיים ואחרים אשר מעוניינים לקבל מידע חסוי על גופים ואנשים אחרים. לדוגמא: בת זוג חושדת בבעלה שהוא מנהל רומן עם אישה זרה. בנק שיש לו לקוח אשר חייב כספים והוא רוצה מידע על רכוש ונכסים שלו. איש עסקים אשר רוצה להיכנס לשותפות עם גוף אחר ומבקש לקבל מידע חסוי עליו לצורך הצלבת מידע אחר שיש בידו ועוד. מידע כזה לא ניתן להשיג באמצעים המקובלים.

מידע נסתר

חוקר פרטי יכול להשיג מידע נסתר באמצעים שונים וזאת הסיבה מדוע אפשר וכדאי לשכור שירותיו. קבלת מידע כזה מאפשרת תכנון פעילות מול האובייקט ובמקרים רבים הדבר משתלם. כך תימנע כניסה לעסקה אשר איננה כדאית ומסוכנת. בת זוג תדע אם אכן בעלה בוגד בה. הבנק יוכל להשיג עיקול על רכוש החייב ולהשיב אליו את החוב. גם מידע המוכיח השולל חשדות הוא מידע מועיל שיכול לסייע להורדת מתח ולשיפור מערכת היחסים. חוקר פרטי יודע להשיג את המידע בדרכים שונות. יש מידע שניתן למצוא אותו באינטרנט ובמאגרי  מידע שונים ויש מידע שמושג לאחר פעולות ציטוט, מעקב, תצפיות ועוד.

עבודה סביב השעון

עבודת החוקר הפרטי היא עבודת נמלים שמתבצעת, לעיתים, סביב השעון ומחייבת התמקדות בחיפוש המידע. לא תמיד מספיק המידע שמושג באינטרנט יש לעיתים צורך לבדוק פרטים נוספים. מעקב אחר אובייקט יגלה אם הוא אכן בוגד. נכון הוא, שכיום אין אפשרות לצלם בתוך חדר או מרחב פרטי בגלל חוקים שנחקקו בנושא כבוד האדם אבל ניתן להביא הוכחות נסיבתיות. כלומר: צילום של האובייקט נכנס לחדר או לצימר בו שוהה גברת אחרת וצילום בעת יציאתו. מעקב אחר אדם שמתחזה לנכה יתבצע על ידי מעקב אחריו וצילום פעילותו. שותף שחושד ששותפו מוכר סחורה משותפת שלא בידיעתו יוכל לקבל הוכחות מצולמות מהחוקר הפרטי שאכן הדבר כך, וכן הלאה.

אמצעים שונים

חוקר פרטי משתמש באמצעים ומכשירים שונים לצורך עבודתו. ביניהם ניתן למנות משקפות בעלות עדשות מיוחדות, מצלמות, מכשירי הקלטה, תחפושות להסוואה, מכוניות למעקב ועוד. כל חקירה מתועדת והלקוח מקבל לידיו דו"ח מסודר שכולל דיווח רשום. במידה ויש תמונות סטילס, תמונות וידיאו, תמלילי הקלטות ומידע אחר הם מצורפים לדו"ח. החומר יכול לשרת את הלקוח בדיונים, בשיחות ואף בבתי משפט שונים. צריך לציין, כי חוקר פרטי פועל על פי החוק, ולכן, המידע שמועבר יהיה קביל בבתי משפט. לכן, מומלץ לכל מי שזקוק למידע אישי, לחקירות כלכליות ופרטיות, למודיעין עסקי, לאיתורים, לחקירות רשלנות רפואית, למעקבים, לבדיקות פוליגרף ועוד לפנות לחוקר פרטי בגידות אשר ברשותו תשתית מתאימה לפעילות כזאת.  

>> המידע באדיבות צוות האתר cib-invs.co.il - מ.ח.א משרד חקירות פרטיות