התחברות לאתר
שלום אורח,
אנא הכנס את פרטיך:
אימייל  נא להזין את כתבות האימייל שלך על מנת להיזדהות למערכת
סיסמא  נא להזין את הסיסמא שלך על מנת להזדהות במערכת
לקוח חדש |  שכחתי סיסמא
יד 1

השכרת חללי עבודה משותפים במשרדי אייכה

מהו חלל עבודה משותף?

בשנים האחרונות ניתן לראות שינוי בסביבת העבודה. יותר ויותר אנשים משכירים חללי עבודה משותפים. חללי עבודה משותפי הם משרדים רחבים המסודרים בהתאם לתקני האופנה במטרה לאפשר מענה הולם לחברות קטנות או פרילנסרים המעוניינים לעבוד בסביבה מסודרת. השכרת חללי עבודה משותפים במשרדי אייכה או משרדים אחרים מושכרים ליחידים ועסקים במחירים שונים ומאפשרים ניצול של החלל.

 מעט פיתויים והרבה תפוקה

פרילנסרים רבים מכירים את הדילמה הנצחית - האם להישאר בבית והתהלך בפיגמה או שמא לשכור חלל עבודה?
יש מי שימצא את עצמו משתגע בניסיון לעבוד ימים שלמים מהבית בלי אנשים. נוסף על כך, ייתכן כי עבודה מהבית תגרור אחריה שורה של פיתויים כגון הצורך לבדוק מי שלח לכם הודעות בכל רגע נתון ועוד לא הזכרנו את הצורך לגשת למקרר כל כמה דקות. אותם פיתויים עשויים לגרור אתכם למצב בו אתם עשויים למצוא את עצמכם לא ממש עובדים ומספיקים משימות אלא מחפשים מה לעשות בבית.

מכאן האופציה של השכרת חלל עבודה משותף במשרדי אייכה או בכל משרד אחר תאפשר לייצור תפוקה מלאה ללא פיתויים מסביב וכך יהיה ניתן לעבוד ללא הסחות דעות שונות אשר מפריעות ואינן תורמות לכם.

 נוסחה מנצחת למדי

אחרי שהצגנו עבורכם את הטיעונים השונים באשר להשכרת חללי עבודה משותפים, הרי אי אפשר להכחיש כי מדובר בנוסחה מנצחת למדי. בתור שוכרים אתם לא מוציאים סכומי עתק על שכירות או ארנונה ולא אחראים על תחזוקת המשרד. נוסף על כך, אתם מקבלים שקט ואפשרות לעבוד בצורה נוחה בלי הפרעות עם אנשים שהגיעו למקום במטרה דומה. עבור רבים מדובר בתחושה של הנה הגענו לעבודה - בעת ההגעה למשרדים יש תחושה של עשייה - קמתם, יצאתם מהבית והגעתם לעבודה. יותר מכך, אתם זוכים לעבוד עם אנשים אשר הגיעו למשרדים בדיוק מאותה מטרה ולכן ניתן לנצל את החלל המשותף לטובת סיעור מוחות והתייעצות עם אנשים היושבים בקרבת מקום וכך לקבל שלל טיפים ועצות באשר לסוגיות המטרידות אתכם בעבודה.

קהל היעד

לשאלה מיהם קהל היעד של החללים המשותפים, התשובה היא אנשים המעדיפים לעבוד בסביבה יצירתית וזקוקים למסגרת ולשעוות עבודה קבועות – או בקיצור אנשים שאינם מעוניינים בפיתויים.

 אפשרות להתרכז במקצועיות

את חללי העבודה השונים ניתן למצוא ברחבי הארץ כאשר הם מעניקים מענה ליזמים ובעלי עסקים על ידי השכרת החללים המאפשרים להם להתרכז בעבודה וכך להציע לקהל הלקוחות שלהם את המענה הטוב ביותר.

 מה המשרדים כוללים?

בשל העובדה כי בעלי עסקים רבים מעדיפים לעבוד בסביבה משותפת ניתן למצוא היום חללי עבודה הכוללים מלבד משרדים גם קפה ,שתייה ואינטרנט בהתאם למודל שכירות לפי שעות \ימים\חודשים.