התחברות לאתר
שלום אורח,
אנא הכנס את פרטיך:
אימייל  נא להזין את כתבות האימייל שלך על מנת להיזדהות למערכת
סיסמא  נא להזין את הסיסמא שלך על מנת להזדהות במערכת
לקוח חדש |  שכחתי סיסמא
יד 1

כיצד להשקיע בנדלן בארהב בצורה חכמה?

יש לא מעט משקיעים המשוכנעים כי התברכו במגע של ידי זהב ויש ביכולתם לזהות השקעה טובה בארצות הברית. מאידך, רוב האנשים אינם ניחנו באותו המגע ואין ביכולתם לזהות השקעת נדלן מוצלחת.אז כיצד ניתן להשקיע בשטחי נדלן בארהב בהצלחה? ישנם מספר טיפים מומלצים אשר ניתנם ליישמם בעת השקעה בארצות הברית, גם אם לא התברכתם במגע זהב.

 השקיעו במבט כולל

בעת חיפוש אחר השקעות נדלן בארהב חשוב מאד להתבונן על ארצות הברית במבט כולל. מה הכוונה? רגע לפני התבוננות מקרוב על דירות להשקעה חשוב מאד לבחון את הכלכלה במדינות השונות ולבחון האם יש מדינות המעניקות הקלה למשקיעים ואילו מדינות אינן מעניקות הקלה וגובות מיסים בשיעורים גבוהים.

 התבוננו מקרוב

בעת בחינת השקעות נדלן בארהב חשוב מאד להתבונן על הנכס מקרוב. נכון ניתן לבצע את בחינת הנכסים השונים גם מרחוק, אבל אין כמו מבט קרוב המאפשר לבחון האם מדובר בהשקעה כדאית עבורכם. ההמלצה היא להגיע ולראות את הנכסים השונים ולא לבחון את הנכסים ממשרד בתל אביב, שם יהיה קשה לבחון את היתרונות והחסרונות השונים ולא יהיה ניתן לזהות את טיב ההשקעה.

בדקו את הקרבה לתחנות מרכזיות

בבואכם לבחון את הנכסים מקרוב ולבדוק האם מדובר בהשקעה כדאית יש לבחון את הקרבה לתחנות מרכזיות- רכבת תחתית או קרבה לדרכים מרכזיות. נוסף על כך כדאי לבחון האם הנכסים השונים קרובים למרכזי קניונים

 קרבה לשירותי רפואה

בחנו האם הנכסים קרובים לאזור בו קיימים שירותי רפואה טובים.

אל תשקיעו את כל החסכונות שלכם

גם אם תמיד חלמתם להשקיע בנדלן בארצות הברית ולצורך כך חסכתם לא מעט כסף, ההמלצה היא לא להשקיע את כל הסכום אלא להשאיר סכום לימים גשומים. במידה ויש לכם חסכון בו ניתן לעשות שימוש לטובת ההשקעה, הרי זה הזמן המתאים להפנות את סכום הכסף לטובת השקעה בשטחי ארצות הברית.

התייעצות עם מומחים בתחום

השקעת בתחום נדלן  בארצות הברית מחייבת הבנה בתחום המיסוי. התייעצות עם מומחה בתחום מיסוי בארצות הברית תסייע אך כדאי גם להתייעץ עם מומחה נדלן. ישנם יועצים המתגוררים בארצות הברית ואילו ישנם יועצים המתגוררים בישראל ומגלים בקיאות בתחומים. כך או אחרת, כדאי להיוועץ עם מומחים בתחום במטרה לא להיכנס לשוק הנדלן ללא הבנה בתחומים מרכזיים אשר יש ביכולתם להשפיע על הרכישה. גם מתווכים מארצות הברית עשויים לסייע לכם.

מובן לכל כי כדאי לבחון כל איש מקצוע בטרם קבלת שירותי ייעוץ במטרה לבחור את איש המקצוע המתאים ביותר ולא להסתבך עם נוכלים. במידה והבטיחו לכם הבטחות שווא הרי הדבר צריך להדליק אצלכם נורה אדומה אך אם אנשי מקצוע הסבירו לכם במפורש מה כולל ההליך תוך פירוט סיכונים וסיכויי השקעה הרי מדובר באנשים אמינים.